Konkurs - Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W imieniu marszałka woj. łódzkiego Grzegorza Schreibera zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Do wygrania jest ciekawa i jednocześnie edukacyjna wycieczka po miejscach, które w województwie wypiękniały lub powstały właśnie dzięki Funduszom Europejskim. Oczywiście wycieczka dla całej klasy.

Zadania nie są trudne i jednocześnie dostosowane do obecnych trendów wśród dzieci i młodzieży. A nagroda z pewnością warta powalczenia o nią!

Wyłonieni będą laureaci w trzech kategoriach:

- klas 1-3 szkół podstawowych – do wykonania jest praca plastyczna (format A4) pokazująca, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpływają na życie dzieci;

- klas 4-8 szkół podstawowych – do wykonania jest krótki, ciekawy i innowacyjny film promujący Fundusze Europejskie np. w postaci flash moba;

- szkół ponadpodstawowych – tu do wykonania film promocyjny pokazujący, w jaki sposób FE wpłynęły pozytywnie na rozwój młodzieży.

Termin przesyłania prac: 21 maja 2023 r.

Wykorzystanie nagrody będzie możliwe także we wrześniu 2023 r.

Szczegóły, regulamin i formularz zgłoszeniowy: http://dofe-konkurs.pl/

Zachęcamy do wypromowania inicjatywy w Państwa placówkach oraz do wzięcia udziału.

W przypadku dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
Joanna Frysztacka