Konkurs fotograficzny

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego realizuje projekt pod nazwą "Wyprawy w łódzkie - pakiet filmów i działań edukacyjnych promujących ekologię i ochronę środowiska  z elementami aktywnej turystyki wśród dzieci i rodzin". W ramach tego projektu organizujemy konkurs fotograficzny dla uczniów szkół z województwa łódzkiego. Zachęcamy Państwa do rozpowszechniania informacji o konkursie wśród dzieci uczących się w Państwa placówkach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Na czym polega konkurs:

Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie krajoznawcze w dowolnym miejscu na terenie województwa łódzkiego i wraz z krótkim opisem przesłać je mailem do organizatora. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy drogą elektroniczną przesłać od 1 do 3 zdjęć wykonanych na terenie województwa łódzkiego na adres email:

konkursfoto@rotwl.pl

Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie:

Regulamin konkursu znajduje się tutaj:

Celem  konkursu i projektu jest podniesienie świadomości i wiedzy ekologicznej uczniów, oraz zwiększenie wiedzy o bogatej ofercie regionu w zakresie rekreacji i turystyki oraz aktywnych i bezpiecznych dla środowiska formach spędzania wolnego czasu.

Nagrodami rzeczowymi w konkursie są:

I miejsce - Cyfrowa kamera sportowa Full HD Insta 360 ONE

II miejsce - Aparat fotograficzny

III miejsce - Plecak turystyczny

wyróżnienie - Album ze zdjęciami z regionu

O projekcie w ramach którego realizowany jest konkurs:

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego realizuje nowy projekt promujący aktywną turystykę w województwie łódzkim pt. Wyprawy w łódzkie". Projekt ten pomoże Wam zaplanować
niezapomnianą wycieczkę krajoznawczą. Realizujemy go wraz ze znaną rodziną vlogerów podróżniczych "Zwiedzaj cały świat", specjalizujących się w turystyce rodzinnej.

Nasz projekt jest niezwykle rozbudowany i różnorodny. Składa się z 6 filmów vlogowych, strony internetowej w technologii sfer 360 stopni, konkursu i materiałów szkoleniowych dla szkół oraz kampanii radiowej promującej projekt.

Oferta dla nauczycieli:

Szczególną część naszego projektu poświęciliśmy nauczycielom. Przygotowaliśmy sześć wyjątkowych lekcji wraz z propozycjami wycieczek oraz bogatymi materiałami edukacyjnymi dla nauczycieli
i uczniów. Wszystkie niezbędne informacje dla nauczycieli i materiały znajdziecie Państwo na stronie:

Projekt jest współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Zapraszamy do udziału!

Z poważaniem,