WYCIECZKA DO POGORZELICY

W dniach 23-26 maja 2017r. uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Pogorzelicy.

W wyjeździe brało udział 40 uczniów i 4 opiekunów: Pani Agnieszka Stępień,
Pani Anna Gabrysiak, Pani Anna Kazimierczak, Pani Małgorzata Kazimierczak.
Nocowaliśmy w  Ośrodku Kolonijno – Wypoczynkowym  DZIEJBA LEŚNA, położonym pośród sosnowego lasu, 200 metrów od piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego.
W czasie naszego pobytu mogliśmy: spacerować brzegiem morza, podziwiać zachód słońca, zażywać  kąpieli słonecznych i wodnych (basen na terenie ośrodka oraz
w Hotelu Sandra SPA). Ponadto: był rejs statkiem pasażerskim „VIKING”, ekspresowe zwiedzanie deszczowego Kołobrzegu, przejazd zabytkową kolejką wąskotorową. Widzieliśmy również ruiny  kościoła w Trzęsaczu.
Podczas wycieczki uczniowie mieli możliwość realizacji treści programowych  w praktyce
z: biologii, geografii, historii i wychowania fizycznego.
Wszystkim bardzo dziękujemy za udział a szczególnie kierowcy, Panu Arkadiuszowi Bilant, za bezpieczną podróż.

Wychowawcy klas III:

Anna Kazimierczak i Małgorzata Kazimierczak