XI POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA „Mam pragnienie na zdrowe jedzenie”

Pod tym hasłem przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych A, B, C uczestniczyły w dniu 5 czerwca 2014 roku w imprezie integracyjnej w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli.

Dzieci otrzymały specjalną kartę, z którą należało podchodzić do poszczególnych stanowisk i po wykonaniu określonego zadania zdobyć podpis lub stempel. Wśród zadań było owocowe graffiti, malowanie na szkle, odgadywanie i rysowanie zagadek, wykonywanie biżuterii z makaronu, lepienie z masy solnej, odbijanie dłoni, sporządzanie koktajli owocowych, tablica interaktywna itp.

Oprócz zadań związanych ze zdrowym odżywianiem, dzieci mogły zjechać na dmuchanej zjeżdżalni, pobawić się z pieskami na stanowisku dotyczącym dogoterapii, pooglądać i posłuchać prezentacji swoich rówieśników i kolegów z innych szkół i przedszkoli i poskakać na trampolinach.

Wróciły zmęczone, ale zadowolone. Zapraszamy do małej galerii zdjęć Uśmiech

Beata Chiniewicz