Szatnia jak nowa

Długi majowy weekend  nauczyciele naszej szkoły  poświęcili  na wykonanie w szatni  graffiti. Kolorowe rysunki, zaprojektowane przez panią  Agatę Kałużewską, nauczycielkę plastyki, są częściową realizacją większego planu remontu szatni, w której do tej pory odnowiliśmy ściany, wymieniona została instalacja elektryczna, oświetlenie i 5 drzwi. Prace te w znacznej mierze sfinansowane zostały z budżetu szkoły,  częściowo z budżetu Rady Rodziców, wykorzystaliśmy również 2 700 zł zebrane na ten cel podczas ubiegłorocznego Pikniku Rodzinnego. Pomysłodawcami ozdobienia szatni w taki sposób byli sami nauczyciele.

Planujemy jeszcze pomalować w  wakacje drzwi  do boksów.  Remont samych boksów i zakup szafek dla uczniów to (kosztowne) zadanie na kolejne lata budżetowe.

Chcieliśmy, żeby w szatni było kolorowo, pozytywnie i wesoło. Zapraszamy do podziwiania efektów naszej twórczej pracy Uśmiech Zapraszamy również do współpracy rodziców: do pomalowania jest jeszcze wiele sal lekcyjnych i zostało trochę farby!

Za pomoc w realizacji graffiti dziękuję Panu prof.  Bogdanowi  Kałużewskiemu,  który siłą swego autorytetu wynegocjował dla nas rabat na zakup kolorowych farb.

Marzena  Jaruga