Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

MAMY NOWE WŁADZE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NASZEGO GIMNAZJUM!

30.09.2015 w Gimnazjum w Zapolicach odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w Zapolicach. W głosowaniu wzięło udział 98% uczniów Gimnazjum obecnych w danym dniu w szkole. A oto wyniki wyborów:

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM: KLAUDIA LIZUT

ZASTĘPCY: MATEUSZ KOCHELSKI, NATALIA SZYMAŃSKA

POZOSTALI CZŁONKOWIE: WERONIKA GROCHOWALSKA, SYLWIA URBAN, JULIA CICHOWICZ, IGA KRZEMIENIEWSKA, ANGELIKA KACZMAREK, ANGELIKA KMIECIK, MAJA POKLASIŃSKA, DOMINIKA PERLIŃSKA.

Już wkrótce w naszym kąciku na stronie internetowej szkoły zamieszczony zostanie nasz całoroczny plan działań.

Szczególne podziękowania należą się komisji wyborczej , która przygotowała stanowisko wyborcze oraz nadzorowała przebieg wyborów. W skład komisji wchodziły: Maja Stępień, Magdalena Skorek, Emilia Wrąbel, Julia Badowska, Magdalena Dobrowolska, Martyna Urbaniak oraz Maja Mikołajczyk.

Zapraszamy do fotorelacji z wyborów (zakładka SU).

T. Frycze