17. 01. 2014r. – Rodzinna uroczystość „ DLA BABCI I DZIADKA”

Babcie i Dziadkowie to bardzo ważni członkowie rodziny. Są cierpliwi i spełniają niemal wszystkie zachcianki swych wnucząt, którzy kochają ich najbardziej na świecie.

Aby podziękować im za ich miłość, ciepło, dobroć i opiekę uczniowie klas IIa i IIb  z wychowawcami zaprosili Babcie i Dziadków na montaż słowno-muzyczny.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Z zachwytem obejrzeli występy swoich wnucząt i nagrodzili je gromkimi brawami.

Radosne, pełne wspaniałych przeżyć i emocji spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków, wspólnym biesiadowaniem, uściskami, całusami i promiennymi uśmiechami.

Swoje gorące życzenia i podziękowania dołączyła także obecna na uroczystości pani Dyrektor.

Wszystkim Babciom i Dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy 100 lat!!!

Katarzyna Podgrodzka

Agata Głowienkowska