Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

KOSMICZNY BAL GIMNAZJALNY

27 stycznia 2018r. w sali Szkoły Podstawowej im. 4.Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach odbył się KOSMICZNY BAL uczniów klas trzecich gimnazjalnych, na którym gościli przybysze z różnych planet znajdujących się na terenie naszej gminy. Zaszczycili nas swą obecnością goście z planety URZĄD GMINY –pan Witold Oleszczyk - wójt gminy, pan Janusz Parada – sekretarz gminy. Z planety GOKiS przybył sam pan dyrektor Paweł Perdek wraz z panem Tomaszem Woźniakiem. Z planety PRZEDSZKOLE przybyła pani Wioletta Kamieniak. Radę Rodziców reprezentowała pani Katarzyna Browne.  Najliczniej reprezentowana była nasza planeta SZKOŁA na czele z panią dyrektor Agnieszką Stępień, zastępczyniami panią Anną Fendor- Kikowską i panią Ewą Małoszczyk.

Tradycyjnie hasło do rozpoczęcia  poloneza wypowiedział Pan Wójt, który wraz z Panią Dyrektor  poprowadził gimnazjalistów do tańca.

W ten sobotni wieczór nasza szkoła, na pozór zwyczajna, zamieniła się w niecodzienną i tajemniczą przestrzeń międzygwiezdną. Dwie kosmiczne wysłanniczki, wraz ze swoimi pomocnikami, zaprosiły wszystkich obecnych w podróż w czasoprzestrzeni i do odbierania swoich KSIĘŻYCOWYCH DŁONI, których odciski zebrali wcześniej ich ziemscy wysłannicy a kosmiczne gwiazdeczki posypały pyłem gwiezdnym.

Każdy właściciel dłoni musiał potwierdzić  odbiór gwiezdnego odcisku na kosmicznej ściance.

A potem była szampańska zabawa, z której foto relacje możecie zobaczyć klikając w poniższy link.

Agnieszka Wlazłowska