Pojedynek czytelniczy o pas lidera czytelnictwa

Podsumowanie czytelnictwa za I półrocze za nami.

Oto wyniki w rywalizacji indywidualnej wśród uczniów na największą ilość przeczytanych książek.

Podium wygląda następująco:

1. Justyna Gabrysiak kl. 3a SP– 40 książek
  2. Kinga Olewska kl. 3a SP – 23
  3. Milena Kaczmarek kl. 3a SP– 22

W rywalizacji grupowej - najlepiej czytająca klasa:

1. Kl.3b SP- 165 książek; 11 książek na ucznia
  2. Kl. 3a SP – 139 książek; 6,3 książek na ucznia
  3. Kl. 3c SP – 68 książek; 4,25 książek na ucznia

Poza podium 4. Kl. 4b – 92 książki; 4,2 książek na ucznia

W rywalizacji indywidualnej - czytelnictwo nauczycieli:

1. P. Tomasz Frycze – 48 książek
  2. P. Izabela Grobelna – 31
  3. P. Beata Chiniewicz, p. Elżbieta Szewczyk- 28

Ogłaszamy pojedynek na największą ilość przeczytanych książek w konkurencji indywidualnej:

NAUCZYCIELE KONTRA UCZNIOWIE

W czerwcu wyłonimy zwycięzców! Stan gry obecnie wygląda następująco: w bibliotecznym ringu naprzeciw siebie stają p. Tomasz Frycze – 50 książek i Justyna Gabrysiak kl. 3a – 41 książek. Faworyci pomimo rzeczywistej wagi piórkowej, w czytelnictwie prezentują wagę prawdziwie ciężką niczym duet Mike Tyson – Lennox Lewis niegdyś w boksie. Kto z nich sięgnie po laur zwycięstwa w czerwcu? A może ktoś z grona faworytów z dalszych miejsc na podium. Ciężko przewidzieć, czasami w takich zawodach nagle pojawić się może element zaskoczenia i czarnym koniem okaże się……………………..! Ktoś na kogo nikt nawet nie stawiał! Być może rzuconą rękawicę podniosą uczniowie klas 4-7 i gimnazjum. Wszystko może się zdarzyć!

Liczymy na adrenalinę, rywalizację sportową i dramaturgię aż do ogłoszenia wyników a przede wszystkim szturmu czytelników na naszą bibliotekę. Zapraszamy wszystkich do zawodów w czytaniu! Rozpoczynamy pojedynek.

Let’s Get Ready To Rumble!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Runda 1 za nami, faworyci przedstawieni, kolejne wieści z czytelniczego ringu skomentuję w marcu. Zachęcamy również do pracy zespołowej w czytaniu. Najlepiej czytająca klasa zostanie w czerwcu nagrodzona smakowitą niespodzianką!