Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE – 24.01. 2018r.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego uczniowie z klasy drugiej  przygotowali z tej okazji uroczystość, na którą zaprosili swoich kochanych dziadków i kochane babcie.

W tym roku uczniowie z klasy 2a zaprezentowali program pod hasłem ,,Kochanym Babciom i kochanym Dziadkom’’. Zaśpiewali dziecięce piosenki o babci i dziadku oraz recytowali piękne wierszyki i składali życzenia. Część artystyczna zawierała humorystyczne elementy. Uczniowie wykazali się doskonałym kunsztem aktorskim i świetnie rozbawili widzów. Zaprezentowali również swoje talenty taneczne w układach tanecznych typu ,,Cyganie'' i ,,Makarena’’.
Nasi Goście otrzymali od wnucząt drobne upominki wykonane oczywiście własnoręcznie. Były to laurki i ramki ze zdjęciami. Wszyscy bawili się świetnie. Dominowały promienne uśmiechy naszych seniorów.
Do organizacji imprezy włączyli się również rodzice, którzy przygotowali drobny poczęstunek.
Na uroczystości gościła również nasza pani dyrektor Agnieszka Stępień.

Iwona Grudzińska