Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

ŻEGNAJ SZKOŁO, WITAJCIE WAKACJE!

I znowu kolejny rok za nami…Pełni radości, z uśmiechami na twarzach i w eleganckich strojach spotkaliśmy się, aby wspólnie uroczyście zakończyć mijający rok szkolny 2021/2022. Jeszcze nie tak dawno witaliśmy się po wakacjach, a teraz znów rozstajemy się na dwa miesiące. Zakończenie roku tradycyjnie już odbyło się na placu szkoły; o godzinie 9.00 dla oddziałów przedszkolnych i uczniów klas 1-3 oraz o godzinie 11.00 dla uczniów klas 4-8. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce z dumą otrzymali nagrody wręczane przez Panią dyrektor i wychowawców. Wyróżnieni również zostali ci, którzy odnosili sukcesy w zawodach sportowych. Pożegnaliśmy także klasy ósme, którym życzymy sukcesów i szczęścia we oraz wiary we własne siły. Pożegnaliśmy również trzy panie, które po wielu latach pracy w naszej szkole przechodzą na zasłużoną emeryturę; panią Agnieszkę Wlazłowską- wspaniałego polonistę, panią Jadwigę Frątczak – wychowawcę oddziałów przedszkolnych i panią Barbarę Szewczyk, która prowadziła sekretariat szkoły. Następnie udaliśmy się do klas, aby spotkać się ze swymi wychowawcami, odebrać świadectwa i życzyć sobie bezpiecznego, udanego wypoczynku.

A zatem - WITAJCIE WAKACJE!