Klasa VIII

Udział w Programie Insta.Ling dla Szkół

Uczniowie klas ósmych, w ramach przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, uczestniczą w Programie Insta.Ling dla Szkół, który umożliwia naukę słownictwa zgodnie z poziomem ucznia.

Najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Zatem, rozwiązuj codziennie kilkuminutowe sesje, poznawaj nowe słówka, utrwalaj te, które zostały już poznane i powiększaj swoją znajomość słownictwa każdego dnia!

Link do stony www.instaling.pl

Dodatkowe ćwiczenia językowe dla uczniów klas VIII

Wejdź na stronę https://epo.oxfordonlinepractice.com/app/  i zarejestruj się. Postępuj zgodnie  z instrukcją, a następnie wpisz kod aktywacyjny, który znajdziesz w swoim ćwiczeniu (w załączonej karcie na okładce). Znajdziesz tam dodatkowe ćwiczenia z kluczem odpowiedzi do poszczególnych rozdziałów podręcznika. Spróbuj!

Możesz również dołączyć do klasy (join a class) wpisując ID Code podany przez nauczyciela. Wówczas nauczyciel będzie widział twoje wyniki i mógł obserwować twoje postępy. Zapraszam!

To okazja aby lepiej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty

J. Kamińska