Jasełka w naszej szkole

15 grudnia 2020 r. w naszej szkole zapanowała radosna, świąteczna atmosfera za sprawą naszych najmłodszych uczniów. Oddziały przedszkolne A i B wraz ze swoimi paniami wychowawczyniami: Jadwigą Frątczak i Mirosławą Światową przygotowały przedstawienie jasełkowe przy akompaniamencie pana Mariana Stupskiego. Piękna, dopracowana w szczegółach scenografia, a także starannie wykonane kostiumy zakomunikowały nam, że zbliża się Boże Narodzenie. Dzieci opowiedziały nam o najważniejszych wydarzeniach towarzyszącym narodzinom Jezusa Chrystusa. Przedstawienie jasełkowe wprowadziło nas w radosny czas oczekiwania najpiękniejszych Świąt – Bożego Narodzenia. Dla wielu dzieci był to sceniczny debiut, a mimo to poradziły sobie znakomicie z aktorskim wyzwaniem. W tym roku wśród publiczności wyjątkowo nie zasiedli rodzice, ale tak musiało się odbyć ze względów bezpieczeństwa. Zaproszeni goście pani dyrektor Agnieszka Stępień i pani wicedyrektor Ewa Małoszczyk nagrodziły występ gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy paniom i dzieciom za ogromny trud włożony w reżyserię, inscenizację i wykonanie aktorskie tego pięknego przedstawienia.

Zapraszamy do oglądania. Z góry przepraszam za drobne usterki filmu, ale ja również debiutowałam w roli operatora Mrugnięcie

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Agnieszka Salamon