Podsumowanie konkursu plastycznego ,,Ozdoby wielkanocne”

W dniu 25 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Ozdoby wielkanocne’’. Prace przyniesione przez dzieci były bardzo ciekawe. Uczniowie wraz z rodzicami wykazali się niesamowitą pomysłowością i wykonali fantastyczne ozdoby. Komisja w składzie: v-ce dyr. p. Agnieszka Stępień, Katarzyna Podgrodzka i  Iwona Grudzińska wyłoniła kilka równoległych miejsc. Najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni dyplomami uznania. Najciekawsze ozdoby były przedmiotem kiermaszu, który odbył się w dniach 25-27.03.2013r. Zgromadzona kwota  450 zł została przekazana na Radę Rodziców.

I miejsce:
klasa 4a: Julia Małoszczyk
klasa 3b:  Mathew Browne, Urbaniak Natalia, Joanna Szymańska
klasa 2a: Monika Kochelska, Kinga Kamińska
klasa 2b: Kamila Mikołajczyk, Kacper Konieczny,

II miejsce:
klasa 3a - Otylia Sobieraj

klasa 2a - Aleksandra Buda, Kacper Janowski, Kacper Staniucha
klasa 2b - Magda Butwicka
klasa 1a - Kamil Janowski,
klasa 1b - Wiktoria Partyczyńska,

III miejsce:
klasa 6a - Gabriela Furmańczyk
klasa 4b - Dominika Perlińska, Patrycja Omyła
klasa 3b - Oliwia Borodijuk
klasa 2a - Kacper Bukowski, Monika Kochelska

Wyróżnienia otrzymali:
klasa 3b - Kamil Krysztofiak, Daria Donańska,
klasa 2a - Mateusz Kikowski, Paweł Rosiak, Martyna Sobczak, Wiktoria Stępień, Nela Pawlicka, Maciej Domański,    Maja Resterna, Marika Wojciechowska, Julia i Wiktoria Miśkiewicz;
Klasa 2b - Franciszek Rubajczyk, Paulina Raniszewska, Oliwia Tuga, Szymon Musalewski, Dominika Krystyniak, Gabriela Bartosz
Klasa 1a - Zuzanna Florczak, Patrycja Kluziak, Julia Owczarek, Kinga Pietrzak, Bartosz Ciapciński, Zuzanna Grzanka, Łukasz Witkowski, Bartosz Szymczak