Brawo dla uczniów klas czwartych!

29 listopada w naszej szkole odbyły się „Otrzęsiny Klas Czwartych”. Uroczystość została przygotowana i przeprowadzona przez uczniów klas piątych. Każda klasa czwarta przygotowała prezentację  swojej klasy. Były wierszyki piosenki, występy, a nawet musztra wojskowa! Oprócz prezentacji czwartoklasiści brali udział w różnych konkurencjach. Zmagali się w konkurencji zręcznościowej, muzycznej, plastycznej, sportowej czy historycznej. Wszyscy poradzili sobie znakomicie i każda z klas w końcowej klasyfikacji otrzymała taką samą liczbę punktów. Na zakończenie uczniowie dostali pamiątkowe długopisy i musieli spróbować bardzo kwaśnej gumy do żucia! Każda klasa czwarta dostała pamiątkowy Certyfikat i została przyjęta   w grono starszych uczniów naszej szkoły, a następnego dnia czwartoklasiści byli zwolnieni ze sprawdzianów, kartkówek i odpowiedzi ustnych. Na zakończenie zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa, na której uczniowie bawili się świetnie! Serdecznie wszystkim gratulujemy wspaniałej zabawy  i poczucia humoru.

Wychowawcy klas piątych