NOWE WŁADZE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM

29 września 2016 roku odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum.

Uczniowie oddawali swoje głosy wybierając swoich faworytów spośród 13 kandydatów (ze wszystkich klas Gimnazjum).

Co warte podkreślenia, w wyborach wzięło udział 100% gimnazjalistów obecnych tego dnia w szkole. Gratulacje!

Oto wyniki:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 - Natalia Szymańska z klasy IIIB.

zastępcy: Zuzanna Kardacka z klasy IIB oraz Marta Ładziak z klasy IIIB.

Pozostali członkowie władz Samorządu: Filip Kamieniak IA, Aleksandra Dmagała IA, Julia Ziółkowska IB, Joanna Szymańska IB, Zuzanna Kazimierczak IB, Krystian Galus IB,

Marta Spętana IIA, Angelika Kmiecik IIB, Sylwia Urban IIIA, Julia Cichowicz IIIA.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów oraz przeliczeniem głosów czuwała komisja wyborcza w składzie:

• Iga Krzemieniewska, Mateusz Kochelski, Katarzyna Witkowska, Nadia Kacała, Natalia Domagała,
  • Bartłomiej Tryszkiewicz, Jakub Sowijak, Kinga Ściegińska, Emilia Wrąbel, Julia Badowska, Maja Stępień,
  • Magdalena Skorek.

Tomasz Frycze