WYCIECZKA DO FIGLORAJU

W czwartek 7 czerwca zorganizowana została wycieczka klasowa dla przedszkolaków z grupy 0d do Sali Zabaw w Sieradzu. Figloraj to wymarzone miejsce dla wszystkich przedszkolaków. To miejsce, dzięki któremu wszystkie dzieci mogły aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas. Przeszło 2 godziny beztroskich zabaw w tunelach, na zjeżdżalniach czy w basenach z kolorowymi piłkami minęły bardzo szybko. Była to doskonała okazja do aktywnego spożytkowania niezmierzonych pokładów energii przez maluchów. To również okazja do kształtowania umiejętności współdziałania w grupie, rozwijania dużej i małej motoryki oraz do doskonalenia zręczności i orientacji przestrzennej wszystkich dzieci.

Nie można nie wspomnieć o mamusiach naszych przedszkolaków - pani Annie Balcerzak oraz pani Dorocie Zarzyckiej, które w tym dniu pomagały w opiece nad dziećmi, i którym bardzo za to DZIĘKUJĘUśmiech

Szczególne wyrazy wdzięczności składam również pani nauczycielce Agnieszce Salamon, która swą obecnością pomagała nam wszystkimPocałunek

Wszystkie dzieci, jak i towarzyszące mi Panie, lekko zmęczone, ale pełne niecodziennych wrażeń, z uśmiechem na twarzy wróciły do naszej Szkoły twierdząc zgodnie, że wycieczka była bardzo, baaardzo udanaMrugnięcie

Małgorzata Mistrzak