REJONOWY WALENTYNKOWY FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

13.02.2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Zapolicach odbył się - podobnie jak rok wcześniej - Walentynkowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej 'In a Romantic Way'. Impreza miała na celu przede wszystkim promocję młodych talentów ze szkół z obszarów wiejskich, zachęcanie do rozwijania umiejętności porozumiewania się w języku obcym oraz integrację młodzieży.

Nagrodzeni:

Kategoria: Klasy IV-VI szkół podstawowych

1 miejsce (ex-aequo): Wiktoria Partyczyńska (Szkoła Podstawowa im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach) oraz Milena Nowakowska (Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Gruszczycach)
2 miejsce: Maria Woźniak (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wągłczewie)

Kategoria: klasy VII oraz II - III gimnazjum

1 miejsce: Weronika Galowicz (Zespół Szkół w Burzeninie)
2 miejsce: Patrycja Omyła (Szkoła Podstawowa im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach)
3 miejsce: Natalia Woźniak (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wągłczewie)

DUETY:
1. Oliwia Tomczyk, Zuzanna Bartosik (Zespół Szkół w Burzeninie)

NAGRODA PUBLICZNOŚCI:
Weronika Galowicz (Zespół Szkół w Burzeninie)

PODZIĘKOWANIA:
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach, dyrektor i pracownicy GOKiS w Zapolicach, nauczyciele - członkowie jury, uczniowie - obsługa festiwalu

Do zobaczenia już za rok!

Tomasz Frycze