Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku

Styczeń to miesiąc zimowy, jednak są w nim pewne dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto  Kochanych Babć i Dziadków.

Uczniowie klasy Ia i Ib upamiętnili to wydarzenie 25 stycznia, goszcząc w progach swojej szkoły bardzo wielu najmilszych gości. Sala wypełniła się po brzegi. Dzieci przygotowały przepełnione   radością,  śpiewem,   tańcem i muzyką występy artystyczne. Uczniowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i  Dziadkom. To  przecież od  nich  dzieci  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować.

Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości

i  zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami.

Nie obyło się także bez życzeń od Dyrektora szkoły – Pani Agnieszki Stępień, która nie szczędząc ciepłych słów, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile

z wnukami.

Jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Marta Klimczak

Katarzyna Strzelczyk