Dla Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to osoby, które  w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę. Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

Z tej okazji uczniowie klasy Ib, na kilka dni przed obchodami święta, własnoręcznie przygotowywali upominki dla Babć i Dziadków- mydełka glicerynowe.

Uczniowie z wielkim zapałem  wybierali kształty, barwniki, dekorowali ozdobami, nadając mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Poznali również zasady wytwarzania mydła oraz właściwości gliceryny.

Marta Klimczak