Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w szkole podstawowej

23 czerwca 2017 r. pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość  rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego, a następnie głos zabrała dyrektor szkoły p. Agnieszka Stępień, która serdecznie powitała swoich zastępców -  p. Ewę Małoszczyk i p. Annę Fendor-Kikowską, nauczycieli, pracowników obsługi, Radę Rodziców z przewodniczącą p. Katarzyną Browne na czele, Wójta Gminy Zapolice p. Witolda Oleszczyka, przewodniczacego Rady Gminy p. Piotra Hryniuka, p. Janusza Kochelskiego, dyrektora GOKiS p. Pawła Perdka, Dyrektora Publicznego Przedszkola p. Annę Krupińską,   zaproszonych rodziców, uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej.

Pani dyrektor podziękowała wieloletnim pracownikom szkoły odchodzącym na zasłużoną emeryturę; pani Wiesławie Płócienniczak – pedagogowi szkoły oraz paniom pracującym w obsłudze szkoły - pani Jadwidze Czachorowskiej, pani Grażynie Pola i pani Grażynie Adamiak.

Wyróżniający się w nauce uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dzwonek zaprosił wszystkich do klas na spotkanie z wychowawcami.

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom  Dyrektor  ZSO - pani Agnieszka Stępień  złożyła najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzyła, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Beata Staniucha