NASI GIMNAZJALIŚCI W TURNIEJU 'TRAMPOLINA CUP'

W trakcie drugiego tygodnia ferii zimowych drużyna złożona z uczniów Gimnazjum w Zapolicach wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej 'Trampolina Cup' zorganizowanym przez Klub Młodzieżowy 'Trampolina' w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli.

W turnieju wzięło udział ok. 250 młodych piłkarzy (m. in. z klubów piłkarskich z Łasku, Widawy, Sieradza, i Zduńskiej Woli), którzy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Nasi uczniowie odnieśli duży sukces awansując do półfinałów turnieju. Ostatecznie zajęli oni w swojej kategorii wiekowej czwarte miejsce, za które otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplom.

W skład drużyny 'Zapolice Team' złożonej z gimnazjalistów z Zapolic weszli: Patryk Skotnicki, Jakub Grabia, Wiktor Gabrjaniak, Mateusz Odbieżałek, Dominik Butwicki, Piotr Dembowski oraz Mateusz Marek.

Opiekunem drużyny był p. T. Frycze.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z turnieju.

Tomasz Frycze